Παρασκευή 27 Αυγούστου 2010

ΛΟΓΓΑΚΙ-ΑΓ.ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ 1-1

Αν και το πρώτο φιλικό της χρονιάς και δεδομένου ότι βρισκόμαστε ακόμη σε περίοδο προετοιμασίας η ομάδα αγωνίστηκε κόντρα σε μια ομάδα θεωρητικά καλύτερη λόγο της κατηγορίας(Α ερασιτεχνική) και τα πήγε παρα πολύ καλά.Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου μετά από μια ωραία προσπάθεια του Καλύβα από τα αριστερά μπήκε στην αντίπαλη περιοχή και έπειτα από ένα σκληρό μαρκάρισμα κέρδισε πέναλτι.Την εκτέλεση την ανέλαβε ο Πέτσας  Σωτήρης και έβαλε την ομάδα του ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ μπροστά.Μέχρι το τέλος του παιχνιδιού παιζόταν ένα παιχνίδι κέντρου.Λίγο πριν την λήξη του παιχνιδιού και έπειτα από αδράνεια της άμυνας του ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΥ ο Μανικας πέτυχε από κοντά την ισοφάριση και έτσι γράφτηκε το τελικό 1-1

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Πληροφορίες

Η φωτογραφία μου
Η ΟΜΑΔΑ ΙΔΡΥΘΗΚΕ ΤΟ 2002.ΜΕΣΑ ΣΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑ. ΣΤΗ Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΚΑΤΑΚΤΩΝΤΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ Α΄1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΑ . Η ΟΜΑΔΑ ΕΔΩΣΕ ΜΑΧΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ. ΤΟ 2009 ΗΤΑΝ Η ΠΟΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΟΓΟΥ.ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚΟΥ!!